قیمت مناسب

هزینه های بالا در نصب و راه اندازی و پشتیبانی شبکه یکی از بزرگترین دغدغه های شکرت ها و سازمان ها می باشد شما مقرون به صرفه ترین قیمت هارا از تک دیتا بخواهید

رضایت مندی مشتری

نیاز سنجی مشتری و همچنین زمان بندی دقیق پروژه تک دیتا را به مشتری مداری معروف کرده است لبخند ورضایت شما سرمایه تک دیتا است .

تضمین کیفیت

سابقه درخشان و استفاده از کالا و تجهیزات شبکه اصل و اورجینال و همچنین کیفیت بالای خدمات و پشتیبانی شبکه تضمین کیفیت خدمات تک دیتا است

راه کار های نوین

طراحی ونصب شبکه شما با توجه با آنالیز کردن راهکار های ممکن و برگزینی بهترین آن پیاده سازی میشود و تمامی استاندارد های روز دنیا در بستر شبکه شما استفاده میشود

طراحی و اجرای شبکه


استاندارد سازی , نصب و اجرای  پروژه های شبکه  , پشتیبانی شبکه خود را به تک دیتا بسپارید

خدمات پشتیبانی


با پشتیبانی تک دیتا شبکه و تجهیزات خود را همیشه زیر نظر داشته باشید و از سلامت آن ها مطمئن باشید

تامین محصولات


تک دیتا توانسته با ارایه محصولات اورجینال شبکه رضایت مشتریان را به خدمات خود جلب کند

خدمات شبکه | تک دیتا

خدمات مشاوره


تک دیتا با مشاوره در زمینه نصب و طراحی شبکه بهترین راه را برای اجرای شبکه انتخاب میکند .

بررسی و انالیز شبکه


تک دیتا با برسی دقیق و آنالیز شبکه به بهینه سازی  و زیرساخت شبکه شما کمک می کند

ارائه راهکار های امنیتی


امنیت در شبکه از اهمیت بالایی برخور دار است از تخصص تک دیتا برای بالا بردن امنیت شبکه خود بهره مند شوید

خدمات پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه یکیاز عوامل بسار مهم محسوب میشود پس از راه اندازی شبکه پشتبانی شبکه توسط تیم تک دیتا انجام میشود . تک دیتا با پشتیبانی مطمئن با داشتن نیروی کار متخصص و داشتن دانش کافی در این زمینه شبکه شما را کنترل میکند.

خدمات راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه یکی از خدمات ارایه شده توسط تک دیتا به مشتریان میباشد . این خدمات شبکه شامل طراحی زیرساخت شبکه,کابل کشی شبکه,راه اندازی سانترال ویپ,باز سازی شبکه ها ی قدیمی,طراحی اتاق سرور,دیتاسنتر و …می باشد.

خدمات مشاوره شبکه

تک دیتا با جندین سال سابقه درخشان در زمینه نصب وطراحی شبکه های کامپیوتری تجربه های خود را با شما در میان میگذارد. برای پیداکردن بهترین راهکار با متخصصین ما تماس بگیرید. درتمامی زمینه های شبکه پاسخگوی شما هستیم.
5073

مشتریان

14

برند

14

سال

8217

پروژه

خدمات شبکه و سرور |  پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

نصب  راه اندازی و پشتیبانی شبکه به همراه انجام تمامی خدمات شبکه در زمینه اکتیو و پسیو


خدمات شبکه وطراحی شبکه‌های کامپیوتری تک دیتا در جهت رفع نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها برای پشتیبانی شبکه , خدمات شبکه و زیرساخت‌هایشان با تکیه بر دانش فني کارشناسان متخصص و مجرب خود، خدماتي متفاوت و فراتر از انتظار به مشتریان در زمینه انواع خدمات شبکه پشتیبانی و نگهداری نرم‌افزار شبکه ، زیرساخت شبکه و همینطور پشتیبانی از تجهیزات رایانه‌ای ارائه مینماید.

در ادامه به بخشی از خدمات شبکه کامپیوتری  ارایه شده توسط تک دیتا ارایه خواهیم کرد که تمامی این خدمات بر اساس استاندارد های جهانی راه اندازی خواهند شد .

طراحی شبکه


 طراحی شبکه حتما باید به صورت استاندارد های روز و همچنین با در نظر گرفتن نیاز مشتریان انجام شود .شبكه‌های كامپيوتري می‌بايست با توجه به شرايط وسياست ها هـر سـازمان ، طراحـي و پيـاده‌سـازی می گردد. در واقع شبكه‌هاي كامپيوتری زيرساخت هاي لازم را براي به اشتراك گذاشتن منابع در سازمان فـراهم مـي‌آورند.

در صورتی كه اين زيرساختها به درستي طراحي نشوند، و فاکتورهای مهمی همچون هدف از اجرای شبکه، همچنین سرویس هایی که قرار است بر پایه ی شبکه به مشتریان و یا کارمندان  ارائه شود در نظر گرفته نشوند مشکلات بسیاری گریبان‌گیر مدیران و کارفرمایان در سازمان‌ها و شرکت‌ها خواهد شد.

پیامد هایی که ممکن است در طراحی شبکه نادرست رخ بدهد :

 • ایجاد مشکلات متفاوت در شبکه
 • اعمال هزینه‌های زیاد و اضافی برای نگهداری و تطبیق شبکه با نیازها
 •  طراحی پس از پیاده‌سازی، مهمترین عامل شکست در شبکه‌هاست

در این جهت تک دیتا با داشتن چندین سال سابقه در زمینه خدمات شبکه و طراحی شبکه پس از نیازمندی های شما بهترین راهکار را ارایه میدهد .

خدمات شبکه


خدمات شبکه تک دیتا دامنه گسترده ای دارد . تک دیتا مجری و مشاور فناوری اطلاعات انجام تمامی خدمات شبکه یارانه ای را با توجه به استاندارد های جهانی و رضایت مندی  مشتری انجام میدهد . شرکت های زیادی در حوزه خدمات شبکه در حال فعالیت هستند ولی مهم کیفیت ارایه شده به مشتری در کنار سرعت و عملگرد پروژه میباشد. مشتری مداری تک دیتا و زمان بندی دقیق تحویل پروژه تک دیتا را از سایر رقبا پیش تازتر میکند . ارایه خدمات اجرایی شبکه با توجه با انالیز نیازمندی های مشتری و مشاوره با کادر مجرب و متخصص وسپس ارایه بهترین راهکار انجام میشود. 

یکی از معضلات و مشکلات سازمان ها و شرکت ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، نگهداری و مدیریت آن می باشد. در این خصوص خدمات شبکه در کنار مشاوره و راه اندازی شبکه استاندارد میتواند بسیاری از مشکل های سازمان را حل کند . ما با بررسی وضعیت و موقعیتITدر سازمان ها وشرکت ها ، خدمات متنوعی در زمینه پشتیبانی و نگهداری شبکه،زیرساخت شبکه و همینطور پشتیبانی از تجهیزات رایانه ای و اداری را با استفاده ازتجربیات با ارزش خود در این زمینه و با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهیم.

راه اندازی شبکه


راه اندازی شبکه جزو خدمات شبکه تک دیتا به مشتریان است . مشتریان می توانند با تماس با کارشناسان ما و مشاوره و انالیز راهکار ها بهترین و مقرون به صرفه ترین راه را برای نصب شبکه به دست آورند . اجرای شبکه توسط تیم فنی تک دیتا با توجه به استاندارد های جهانی انجام می شود

پشتیبانی شبکه


پس از اجرای شبکه بستر شما توسط تک دیتا پشتیبانی می شود پشتیبانی شبکه تک دیتا شامل عیب یابی شبکه های کامپیوتری و مشاوره های تلفنی برای مشکلات پیش آمده می باشد شما میتوانید با انعقاد قرار داد اب تک دیتا دیگر نگران مشکلات کوچک و بزرگ شبکه خود نباشید.

تجهیزات شبکه


تک دیتا در زمینه مشاوره خرید تجهیزات شبکه همراه شما خواهد بود . تک دیتا وارد کننده محصولات اورجینال سیمون می باشد . با توجه به تنوع کالا های شبکه و عدم اطمینان از تجهیزات اورجینال تک دیتا توانسته رضایت مشتریان را با  عرضه تجهیزات اصل و تحویل به موقع کالا جلب کند

نصب دوربین مداربسته


نصب دوربین مداربسته و ایمن سازی دیتاسنتر ها , فضای عمومی , اتاق سرور یکی از دیگر خدمات ما به مشتریان می باشد . راهکارهای دوربین مداربسته در فروشگاه ها , مراکز خرید توسط تک دیتا به مشتریان عرضه می شود . امروزه باتوجه به افزایش تردد ها تمامی مراکز نیازمند دوربین مداربسته می باشند.

شرح خدمات شبکه تک دیتا به مشتریان و سازمان ها

راه اندازی شبکه استاندارد


راه اندازی شبکه معمولاً به انجام اقدامات اولیه جهت شکل‌گیری بستر شبکه گفته می‌شود. اقداماتی نظیر طراحی و اجرای زیرساخت شبکه، طراحی و اجرای اتاق سرور، در مقیاس های بزرگتر طراحی و آماده سازی دیتاسنتر و سایر فعالیتهایی که از مشتقات آن می‌باشد.

از دیدگاه تک دیتا به عنوان مجری خدمات شبکه، راه اندازی شبکه شامل یک سری فرآیندهای تعریف شده است که منتهی به ایجاد یا ارتقاء یک شبکه کامپیوتری می شود. این فرآیندها شامل بررسی زیرساخت شبکه، تجهیزات موجود شبکه و یا تجهیزات مورد نیاز، بررسی ابعاد شبکه، طراحی پلن مناسب، بررسی هزینه های مربوطه، زمان مورد نیاز برای انجام پلن و آینده نگری برای نگهداری بستر راه اندازی شده میباشد.

عدم راه اندازی یکپارچه و اصولی شبکه علاوه بر هدر دادن هزینه های شما برای راه اندازی و نگهداری شبکه، میتواند هزینه های سنگینی را در آیندهبرای عیب یابی و رفع اختلالات شبکه به سازمان تحمیل کند

مجازی سازی شبکه و سرور مجازی


مجازی‌سازی این قابلیت را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید چندین ماشین‌مجازی را برروی یک سرور آن هم به صورت مجازی به اجرا در بیاورید. توجه داشته باشید که هر یک از برنامه‌ها و نرم‌افزارها به صورت مستقل برروی یک سیستم‌عامل به اجرا در می‌آیند.

تبدیل ی دیتاسنتر فیزیکی به ی دیتاسنتر مجازی باعث کاهش موارد مورد نیاز ی دیتاسنتر از قبیل سیستم تامین برق، سیستم خنک کنندگی، کابلکشی، تجهیزات شبکه، منابع ذخیره سازی و… میشود ، چرا که شما با این کار تعداد سرورهای فیزیکی خود را کاهش داده اید. در نظر داشته باشید که این کاهش دادن با تبدیل شدن چندین سرور فیزیکی به ماشینهای مجازی و در نهایت یکی کاردن آنها در یک سیستم عامال میزباان(Host )امکانپذیر می شود. در واقع سیستم عامال میزباان(Host)کامپیوتر میزبانی می باشاد که چندین ماشین مجازی برروی آن به اجرا در میآیند. در محیط های مجازی، تهیه و راه اندازی سرورهای جدید همانند حالت سنتی و فیزیکی، سخت و پیچیده نیست و شما دیگر نیازی به صبر کردن برای تهیه سخت افزار، نصب سیستم عامل، کابلکشی و سیستم خنک کننده(Cooling) ندارید. بدین ترتیب شما به سادگی میتوانید از طریق یک رابط کاربردی گرافیکی این کار را عرض چند دقیقه انجام دهید.

پشتیبانی شبکه


تک دیتا با بهره مندی از کارشناسان باتجربه و ماهر خود در زمینه های مختلف انواع سیستم های تحت شبکه آمادگی کامل دارد تا خدمات پشتیبانی را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه نماید . وظیفه تک دیتا ارائه خدمات پشتیبانی شبکه به شرکتهایی است که به اهمیت و مزایای برون سپاری خدمات فناوری اطلاعات واقف هستند و نگهداری شبکه خود را به یک تیم متخصص سپرده اند.

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیش از پیش سیستم های کامپیوتری و نیاز بیشتر به شبکه های کامپیوتری مسلما نیاز به نگهداری، ارتقاء، تعمیر و بروزرسانی سخت افزار و نرم افزار سیستم های کامپیوتری و شبکه و تجهیزات جانبی آنها نیز افزایش می یابد. در هر سازمان به دلیل استفاده مداوم از کامپیوتر ها و احتمال خرابی و بوجود آمدن مشکلات به يک کارشناس مجرب در زمينه عيب يابي و تعميرسخت افزار و انجام سرويس هاي پيشگيرانه و همچنین بروزرسانی نرم افزار و در مواقعی سخت افزار ها به ازاي هر مرکز کامپيوتر، نياز مي باشد

 • مشاوره‌ی رایگان و تخصصی به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها
 • عقد قرارداد پشتیبانی و نگهداری شبکه با سازمان‌ها و شرکت‌ها
 • ارائه‌ی قراردادهایی در تیپ‌های متنوع متناسب با کسب و کار شما
 • ارائه‌ی صورت وضعیت سخت‌افزار و نرم‌افزار شبکه
 • رفع مشکل و ایرادات شبکه در کمترین زمان ممکن
 • بازدید دوره ای و بررسی شبکه جهت پیشگیری از وقوع مشکلات و ایرادات احتمالی

افزایش امنیت شبکه


امنیت شبکه یکی از مهم ترین نکته ها پس از نصب و راه اندازی آن است با توجه به افزایش کاربران و زیاد شدن تبادل اطلاعات اهمیت امنیت , در شبکه خیلی مورد توجه قرار گرفته است  با ایجاد شبكه های گسترده و ارتباط كامپیوترها به یكدیگر مفاهیم جدید امنیتی مطرح گردید كه در زمان هایی که رشد دنیای IT کند بود مورد توجه قرار نگرفته بود . در این ساختار جدید چند و یا چندین هزار كامپیوتر به هم متصل شده و با سرعت های زیادی در حال تبادل اطلاعات می باشند كه پیاده سازی امنیت شبکه در این بستر نیاز به طرح های كامل تری دارد.

 • نصب و راه اندازی انتی ویروس
 • نصب و راه اندازی بکاپ سرور
 • استاندارد سازی شبکه

خدمات شبکه تک دیتا  شامل چه مواردی می شود


خدمات میکروتیک


درراه اندازی شبکه‌های امروزی تجهیزات میکروتیک به علت قیمت مناسب و امکانات فراوانش جزو تجهیزات اصلی یک شبکه شده است. امکاناتی مانند روتینگ، کنترل پهنای باند اینترنت، اکانتینگ، وایرلس Indoor و Outdoor و بسیاری امکانات دیگر مانند پشتیبانی از انواع پروتکل‌های ارتباطی مانند PPTP, L2TP, SSPT, PPPoE و امکان اتصال به Radius و نکته مهم‌تر اینکه تمام این قابلیت‌ها در تمامی تجهیزات میکروتیک قابل‌استفاده می‌باشد.کلیه خدمات میکروتیک شامل کانفیگ روترهای میکروتیک، خدمات راه‌اندازی رادیو میکروتیک، خدمات فایروال میکروتیک، کانفیگ Queue روتر میکروتیک، خدمات هات اسپات میکروتیک توسط تیم فنی ایده پردازان شبکه گستر آریا قابل ‌ارائه می‌باشد.

خدمات میکروتیک | خدمات شبکه
راه اندازی FTTH | خدمات شبکه

نصب و راه اندازی FTTH


FTTH یا Fiber To The Home: یکی از مطرح ترین و پرکاربردترین توپولوژی های ارتباطی ارائه پهنای باند بر بستر فیبر نوری، تحویل فیبر به خانه است. FTTH فناوری ای است که در آن فیبرنوری از دفتر مرکزی به مرکز ارائه دهنده خدمات مخابراتی و سپس از آن جا به  منزل یا دفتر کار  کشیده می شود. وقتی سیگنال به محل مشتری می رسد، به روش های مختلفی از قبیل استفاده از کابل اترنت، کابل کواکسیال، ارتباط بیسیم و یا فیبرنوری به اشتراک گذاشته می شود. ارتباطات پهن باند فیبر به خانه، یا همان FTTH ،معرف ارتباطات کابل فیبرنوری برای اماکن به صورت اختصاصی می باشد. به طور کلی این سیستم ها که بر اساس نور هستند، می توانند انبوهی از اطلاعات از قبیل: تلفن، ویدیو، داده و … را به صورت کارآمد در مقایسه با شیوه سنتی یعنی استفاده از کابل های مسی با قیمتی تقریباً مساوی انتقال دهند

خدمات سیسکو


خدمات سیسکو یکی از خدمات شبکه تک دیتا می باشد . سیسکو با ارئه محصولات اورجینال و کیفیت شبکه شما را افزایش می دهد . تجهیزات سیسکو عملکرد بالا، قابلیت اطمینان بیشتر و شبکه ای با امنیت بالاتری برای سازمانتان فراهم می سازد. ایجاد بستر VoIP با استفاده از تجهیزات سیسکو , روتینگ و سوئیچینگ شبکه با استفاده از سخت افزارهای های سیسکو ,  پروتکل یکپارچه سازی تنظیمات (VTP Domain) , بدست آوردن ارتباطی امن و مطمئن با استفاده از اکسس پوینت های سیسکو ,  روتینگ و سوئیجینگ و فایروال سیسکو , خدمات Subnetting و VLAN بندی سوئیچ های سیسکو

خدمات سیسکو | خدمات شبکه
نصب و راه اندازی دوربین مداربسته | خدمات شبکه

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته


 فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرد .در شرایط فعلی، افزایش تعداد کارکنان شرکت ها و شعب آنها در نقاط مختلف، موجب افزایش  اهمیت وجود دوربین های نظارتی و دوربین مدار بسته به منظور کنترل و نظارت بهتر جهت حفظ امنیت و بهبود وضعیت نسبت به گذشته شده است.امروزه از این سامانه برای حفاظت و نظارت بر اماکن مهم، اماکن پرتردد و اماکن پرخطر استفاده می‌شود. موزه ها، فروشگاه‌ها،فروشگاه ها، ایستگاه‌های مترو و راه آهن ، بیمارستان ها ، مدارس  و بانکها و مراکز دولتی و نظامی  و … از دیگر اماکنی است که به این سیستم‌ها مجهز شده‌اند.

خدمات نصب اکتیو دایرکتوری


راه اندازی اکتیو دایرکتوری برای مدیریت شبکه های مایگروسافتی یک نیاز اساسی است . نگران پیچیدگی بستر اینترنت خود نباشید با خدمات تک دیتا شبکه خود و زیر مجموعه های ان را به طور یکپارچه مدیریت کنید .سرویس و قابلیتی بر روی سیستم های ویندوزی شرکت میکروسافت است که امکان مدیریت اجزای شبکه نظیر کاربران ، قوانین و سیاست ها و .. را به مدیران شبکه و همچنین کاربران آن می دهد . شما در اکتیو دایرکتوری یوزرهای موجود در شبکه را تعریف کرده و قوانینی روی انها اعمال میکنید و شبکه خود را مدیریت میکنید  . در اکتیو دایرکتوری شما منابع را در یک ساختار منطقی سازماندهی میکنیداین ویژگی شماراقادرمی سازد که منابع را توسط نامشان پیدا کنید نه محل فیزیکی آنها چون اکتیودایرکتوری ساختار فیزیکی رااز دیدکاربران پنهان می سازد

نصب و راه اندازی اکتیو دایرکتوری | خدمات شبکه
نصب میل سرور | خدمات شبکه

نصب و راه اندازی میل سرور


با راه اندازی ایمل سرور دیگر نیازی به چندین دستگاه فیزیکی برای ارسال فکس,چاپگر های متعدد,اسکنر مدارک,ومستندات شرکت خود ندارید. با خدمات ما بسیاری از کاغذ بازی های روزانه خود را کاهش دهید .  ایمیل به یکی از مهم ترین و کاربردی ترین جنبه های زندگی تبدیل شده است. با راه اندازی ایمیل سرور دیگه نیازی به چندیدن دستگاه فیزیکی برای ارسال فکس ، چاپگرهای متعدد ، اسکنر مدارک و مستندات شرکت خود نداشته و بسیاری از کاغذ بازی های روزانه و بعضا بدون استفاده عملا حذف خواهند شد و بسیاری مزایای دیگر که وجود یک ایمیل سرور را در شرکت ها و سازمان ها ضروری نموده است.نت کارا به همین منظور با راه اندازی ایمیل سرور به روند اداری کسب و کار شما سرعت می بخشد. به طور کلی نرم افزار های ایمیل به دو دسته Client و server طبقه بندی می شوند .

خدمات نصب بکاپ سرور


پیشگیری از بروز مشکلات در شبکه مهم می باشد اما در نهایت امکان بروز مشکل در شبکه وجود دارد مانند خرابی سخت افزاری سرورها، خرابی هارد دیسک، حذف عمدی یا سهوی فایل ها از فایل سرور. به همین جهت پشتیبانی شبکه امری مهمی است.وجود فایل پشتیبان از منابع مهم شرکت از مهمترین وظایف پشتیبانی شبکه تک دیتا میباشد .بکاپ ها توسط نرم افزارهای مربوطه بصورت زمانبندی شده، تهیه می شود. از جمله این نرم افزارها می توان Symantec Backup Exec, Acronis True Image Enterprise را نام برد. هر چقدر شبکه شما مطمئن و پیشرفته باشد، از دست دادن اطلاعات و از کار افتادن سیستم‌ها امری غیر‌قابل اجتناب است.

بکاپ سرور | خدمات شبکه
راه کار های دیتاسنتر | خدمات شبکه

راه اندازی دیتاسنتر و مرکز داده از پایه


شرکت تک دیتا ارائه راه حل هاي زير ساخت دیتاسنتر ها مبتني بر محصولات نوين مطمئن و موفق جهاني را با توجه به نياز مشتريان، سرلوحه خدمات فنی خود قرار داده است واحد زیرساخت این شرکت با بهره گیری از پرسنل متخصص و مجرب در هر یک از زیر حوزههای تخصصی و با استفاده از تجهیزات و فناوری های روز دنیا و تولیدات معتبرترین برندهای جهانی به عنوان مراجع طراحی و پیاده سازی زیرساخت فیزیکی مراکز داده دیتاسنترها، کلیه طرح هاي زير ساختی را بصورت یکپارچه طراحی، اجرا، نظارت و پشتیبانی می نمایداين خدمات شامل كليه نيازمندي هاي زير ساخت مراكز داده اعم از زیر ساخت فیزیکی معماری فضاهای مختلف، سيستم تأمین و توزيع برق، سيستم هاي خنك كننده پرتوان، سيستم هاي مديريت، سيستم هاي امنيت فيزيكي، رك، كف كاذب، کابل کشی ساخت یافته و همچنين سيستمهاي حريق تا زیرساخت های سرویس مجازی سازی، ذخیره سازی، شبکه و امنیت ميباشد

نصب سانترال ویپ نسل جدید


سانترال های نسل جدید بدیل استفاده از بستر شبکه و سیگنال های کاملا دیجیتال دارای بالاترین کیفیت صدا هستند . این سانترال ها که معمولا دارای یک دستگاه مرکز یا ویپ سرور مدیریت می شوند بسیاری از امکاناتی را که در سانترال های قدیمی باید بصورت سخت افزاری خریداری می شدند را بصورت پیش فرض دارند. یکی از مزیت های اصلی نصب سانترال ویپ ، استفاده از بستر شبکه برای ارتباط داخلی هاست. همین مسئله سبب شده تا دیگر نیاز به کابل کشی جداگانه برای هر داخلی نباشد. از طرف دیگر هر داخلی که به عنوان یک کلاینت در شبکه قرار می گیرد می تواند از طریق امواج وایرلس به سانترال مرکزی متصل شود. این در حالی است که در دستگاه های قدیمی امکان ارتباط وایرلس برای داخلی ها امکان پذیر نبود.  از دیگر مزایای استفاده از ویپ به عنوان سیستم تلفن سانترال ، امکان ارتباط بین چند مرکز تماس است. به این معنی که شرکت ها و سازمان های بزرگ می توانند چند شعبه یا دپارتمان خود را از طریق اینترنت یا اینترانت به یکدیگر متصل کنند.

بکاپ سرور | خدمات شبکه
کنترل-تردد

نصب سیستم کنترل تردد

سیستم کنترل تردد به شما کمک میکند تا ترددهای ورودی و در صورت نیاز خروج پرسنل را در محل کار و یا هر جای با اهمیت دیگر را چک کنید. برای خرید و مشورت با تماس بگیرید 

نصب کف کاذب

نصب کف کاذب

خدمات کف کاذب  برای دیتاسنترها,مراکزداده,اتاق سرور,اتاق های کنترل و… توسط تک دتا انجام میشود . برای انجام پروژه های خود با ما تماس بگیرید .

کابل-کشی شبکه

کابل کشی شبکه

تک دیتا بعنوان مجری شبکه های کامپیوتری، پروژه های متعددی را به انجام رسانده است. این شرکت با برخورداری از تیمهای مجرب در زمینه کابل کشی و نصب  تجهیزات شبکه بستر شبکه شمارا با توجه با استاندارد های روز کابل کشی میکنیم

اتاق-سرور

راه اندازی اتاق سرور

راه اندازی اتاق سرور و دیتا سنتر جزو خدمات ارایه شده توسط تک دیتا می باشد . در برپایی یک اتاق سرور و دیتا سنتر استاندارد ها و نکات زیادی هستند که می بایست مورد توجه و دقت قرار بگیرند.

اطفاحریق

نصب و راه اندازی اطفاحریق

وجود یک سیستم اعلام حریق و اطفای حریق نه تنها سبب می شود تا مدیر اتاق سرور در شرایط عادی هم براحتی اتاق سرور را ترک نماید و در زمانهای عدم حضور با خیال راحت به امور شخصی بپردازد جهت نصب ومشاوره با ما تماس بگیرید

تهویه و کولینگ اتاق سرور و دیتاسنتر

میتوان گفت گرما دشمن تجهیزات شبکه میباشد با طراحی یک سیستم تهویه با راهکار های نوین  میتوانید دما را در محیط خود کنترل کنید

راه-اندازی-شبکه-1

فروش و راه اندازی ups

سیستم برق بی وقفه یکی از تجهیزات بسیار مهم و لازمه یک دیتاسنتر و اتاق سرور میباشد . تک دیتا خدمات فروش و نصب وراه اندازی ups را برای مشتریان انجام میدهد .

راه اندازی کنفرانس

راه اندازی سیستم کنفرانس

وجود سالن های کنفرانس و امفی تاتر  به یک عمر ضروری برای سازمان ها و شرکت ها تبدیل شده است . راه اندازی سالن های کنفرانس خودرا به تک دیتا بسپارید .