راهکار نظارت تصویری اتاق سرور و دیتاسنتر

نصب دوربین مداربسته در اتاق سرور و دیتاسنتر


اتاق سرور یا دیتاسنتر به عنوان یکی از اصلی‌ترین قسمت سازمان یا شرکت که تجهیزات و اطلاعات پر اهمیتی در آن قرار دارد باید به صورت دقیق و کامل با دوربین مدار بسته تحت کنترل باشد. رک‌ها، درب‌های ورود و خروج و بقیه قسمت ‌های یک اتاق سرور باید کاملا کنترل شوند. نصب دوربین در مکان های حساس دیتاسنتر و اتاق های سرور علاوه بر این که به کنترل محیط کمک میکند از نظر حفاظتی امنیتی بسیار مهم می‌باشند.

به کارگیری دوربین در پارکینگ

نصب دوربین مداربسته


هدف از نصب دوربین مداربسته در پارکینگ دیده شدن و رصد کردن خودرو ها و ایجاد امنیت در این مکان است .در شرایط فعلی، افزایش جمعیت در شهرها موجب افزایش چشمگیر اهمیت وجود پارکینگ ها و نظارت بر آنها با دوربین مداربسته نسبت به گذشته شده است. پارکینگ ها بهره وری های متفاوتی دارند که از مهمترین آنها می توان به پارکینگ مجتمع های تجاری اشاره کرد. پارکینگ مجتمع های مسکونی و پارکینگ های شهری نیز از دیگر کاربری های مهم پارکینگ ها در سطح شهر هستند که در راه مدیریت هر کدام، مشکلات مختلفی وجود دارد. در این راهکار انتخاب بهترین دوربین مداربسته برای پارکینگ به شما معرفی می شود.

راهکار نظارت تصویری فروشگاه

نصب دوربین مداربسته در پارکینگ


دوربین مداربسته ویژه مراکز خرید جزو یکی از مهم‌ترین عناصر این مراکز است. با توجه به افزایش چشمگیر مخاطبان این مراکز در سراسر جهان ، یکی از مهمترین مواردی است که برای مدیریت این مراکز مورد نیاز است. در راه‌کار نظارت تصویری مرکز خرید، نظارت از درب ورودی و یا پارکینگ مرکز شروع و تا زمان خروج افراد از مرکز، این نظارت جهت تأمین امنیت ادامه دارد. راه‌کار نظارت تصویری، علاوه بر تامین امنیت و امکان نظارت دقیق، به شما در جهت افزایش فرصت های خرید نیز کمک می کند.

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

راهکار نظارت تصویری انبارعمومی

نصب دوربین مداربسته در انبار


انبار های عمومی یکی از پر ترددترین مکان‌های یک سازمان محسوب می‌شود به همین جهت نصب سیستم نظارت تصویر در این مکان بسیار حائز اهمیت است .آسیب‌پذیری این مکان بالاست و تامین امنیت در آن بسیار حائز اهمیت است.  نظارت و کنترل از مهمترین مباحث در حال پیشرفت در فناوری است و این امر براساس نیاز روز افزون جوامع به حفظ امنیت و ارتقاء کیفیت زندگی پیرو آن صورت می پذیرد. آسان ترین، کم هزینه ترین، مطمئن ترین و سریع ترین روشی که امروزه برای حفظ امنیت اماکن و کنترل هر چه بیشتر بر روی آن ها در اختیار قرار دارد. نظارت تصویری یا همان سیستم های CCTV می باشد. با نصب دوربین مداربسته امنیت و نظارت مستمر را در انبار خود ایجاد کنید .

راهکار نظارت تصویری مراکز آموزشی

نصب دوربین مداربسته در مراکزآموزشی


دانشگاه ها مانند بسیاری از مراکز دیگر و به دلیل ایجاد امنیت برای دانشجویان و مدرسان دانشگاه ، نیازمند استفاده از سیستم‌های نظارت تصویری هستند. سیستم‌هایی که برای حراست از دانشجویان مورد استفاده قرار می‌گیرد. عدم وجود سیستم های امنیتی و نظارتی برای کنترل امنیت موجود در این فضاها ، دانشگاه را از فضای ایمن و امنیت در آموختن دانش خارج می سازند. از مزایای استفاده از دوربین مداربسته در مراکز آموزشی می‌توان به مانیتورینگ دقیق و کلی سیستم و مراقبت از ایمنی فضای آموزشی, نظارت مداوم , ریموت و دسترسی از راه دور  و ده‌ها مزیت دیگر نام برد. بنابراین استفاده از دوربین های مداربسته از اهمیت بالایی در محیط های آموزشی برخوردار است.

نصب دوربین مداربسته
سیستم نظارت تصویری

راهکار نظارت تصویری پمپ بنزین

تاثیر نصب دوربین مداربسته در پمپ بنزین


حوادث به وجود آمده در پمپ بنزین‌ها، بحث دزدی و مسائل دیگر، باعث شده تا نیاز وجود یک سیستم نظارت تصویر در آن‌ها به شدت احساس شود. حفظ امنیت کارکنان نیز یکی از دلایل دیگر در استفاده از دوربین مداربسته و سیستم نظارتی در پمپ بنزین ها می باشد. شما می توانید با صرف هزینه محدودی امنیت کارکنان خود را افزایش دهید.قرار دادن دوربین مداربسته امنیتی به طوری که قابل مشاهده و دور از دسترس سارق باشد یکی از عامل‌های مهم بازدارنده از سرقت می باشد.با استفاده از سیستم­‌های دوربین مداربسته به راحتی می­توان بسیاری از مسائل مربوط به پمپ‌ بنزین‌ها را تشخیص داد و حل کرد. علاوه بر این در صورت ایجاد سوانحی مثل آتش سوزی و انفجار، استفاده از این سیستم‌­ها می‌تواند در کشف علت حادثه کمک بسیار زیادی انجام دهد.

راهکار نظارت تصویری حمل نقل و اماکن عمومی

تاثیر نصب دوربین مداربسته در بزرگراه ها


صنعت حمل و نقل یکی از پرکاربردترین عرصه ­های استفاده از سیستم‌های امنیتی و حفاظتی CCTV است.  برای مثال از  سیستم‌­ها مداربسته برای برقراری امنیت در بزرگراه‌­ها، ایستگاه­‌های قطار و اتوبوس استفاده می‌­شود.  كار دوربين‌های نظارت تصويری، نظارت مستمر و برخط بر وضعيت ترافيک راه‌ها از طريق نظارت بصری در مركز مي باشد .تکنولوژی­‌های امنیتی که در دوربین­‌های مداربسته ارائه می­‌شود از نظر امنیتی بسیار قوی هستند.
استفاده از سیستم های امنیتی در فضای باز مزیت‌های زیادی از جمله، کاهش آسیب جمعی و فردی , افزایش امنیت عمومی , ارائه مدرک در صورت وقوع حادثه. در حال حاضر با وجود چنین سیستم‌های امنیتی پیشرفته‌­ای که بسیار موشکافانه و دقیق حرکات و اتفاقات را ثبت و ضبط می­‌کنند، خطر ارتکاب جرم و خطرات احتمالی دیگر کاهش پیدا میکند .

سیستم های امنیتی

راهکار نظارت تصویری هتل ها و مسافرخانه ها

نصب دوربین مداربسته در هتل


هتل ها و مسافر خانه ها یکی از مراکز پرتردد و شلوغ میباشد . از این رو  نصب سیستم دوربین مداربسته در این مکان ها از اهمیت بالایی برخور دار است . نظارت بر کارکنان و همچنین رفت آمد مردم به شما کمک میکند که اوج امنیت را نه برای خود بلکه برای مردم و هتل خود تضمین کنید .

در این جهت سیستم های نظارت تصویری به شما این امکان را میدهند که با رصد مداوم بیرون و داخل هتل خود و همچنین رفت امد مردم و کارکنان از جزیات کامل با خبر باشید . 

راهکار نظارت تصویری کارخانه ها

تاثیر نصب دوربین مداربسته در کارگاه ها و کارخانه


یکی از اساسی ترین نیازهای واحدهای صنعتی و کارخانه ها، تضمین امنیت و نظارت مناسب از این اماکن می باشد، کنترل ورود و خروج پرسنل و کارکنان شاغل به این مکان ها و یا لزوما کنترل و نظارت برای ورود و خروج هاست. در اینجا امنیت یکی از مهمترین دغدغه ­های فرد خواهد بود نظارت بر کارمندان و ایجاد امنیت در محیط کار یکی از دلایل استفاده از دوربین مداربسته است .تعبیه دوربین های مدار بسته برای کنترل و نظارت بر ورود و خروج مواد اولیه خام، قفسه ها و انبارهای موجود و محصولات تولید شده در کارخانه ها از موارد الزام آور این محیط ها می‌باشد.

سیستم نظارت تصویر در کارخانه
cctv

راهکار نظارت تصویری بانک و مراکز امنیتی

اهمیت بالای نصب دوربین مداربسته در بانک


بانک ها از  جمله حساس ترین مکان ها از نظر امنیتی هستند که نسبت به دیگر مکان ها از اهمیت بیش تری برخوردارند چرا که در این بانک ها پول و سرمایه تمام افراد جامعه اعم از یک فرد عادی و سرمایه دار درآنجا نگه داری می شود.به همین دلیل بانکها باید از دزدان ، کلاهبرداران در امان بمانند. دوربین های که در بانک ها به کار می روند از نظر قابلیتی دارای قابلیت هایی نظیر تشخیص حرکت ، تشخیص چهره باشند تا به وسیله این گونه قابلیت ها بتوان امنیت بالایی را برای بانک فراهم کرد.برخی از مریت استفاده از سیستم امنیتی در بانک عبارت است از : بررسی دقیق جرم و گرفتن قطعات تصویری از ارتکاب و زمان ارتکاب جرم , افزایش اعتماد کاربران و کارمندان و …

تجهیزات دوربین مداربسته

تجهیزات دوربین مداربسته

تجهیزات دوربین مداربسته شامل: لنز دوربین مداربسته، پایه دوربین مداربسته و هاردهای مخصوص سیستم های نظارت تصویری

NVR

فروش و عرضه تمامی دستگاه ضبط تصاویر (NVR) از 4 تا 128 کانال با ویژگی های کاربری گوناگون
دوربین مداربسته

انواع دوربین مداربسته

عرضه دوربین های مداربسته  در انواع متنوع و ویژگی های کاربردی گوناگون برای پوشش تمام نیاز مشتریان

نظارت مداوم

دیدن تمام جزیات در 24 ساعت , نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین مداربسته  برای موبایل و کامپیوتر، کاملا رایگان و بدون محدودیت

مشاوره در خصوص نوع سیستم نظارتی مورد نیاز با توجه به شرایط


انتقال تصاویر روی بستر های مختلف
ارائه بروزترین راهکارهای سیستم های نظارتی
تعیین نوع سخت افزار مورد نیاز با توجه به شرایط
طراحی سیستم نظارتی با قابلیت پوشش کلیه محیط
بروزرسانی سیستم های نظازتی قدیمی با جدید ترین تکنولوژی ها
استفاده از دوربین های آنالوگ و دیجیتال با توجه به شرایط و محیط
ضبط تصاویر دوربین ها در بازه زمانی مورد نیاز با قابلیت بک آپ گیری
استفاده از دوربین های خاص با امکانات ویژه به منظور رفع نیاز های خاص
بزرگ ترین کاربرد دوربین مدار بسته در حفظ و کنترل امنیت اماکن است. اما با گسترش کیفیت و تکنولوژی این سیستم ها، دامنه استفاده آن ها گسترش فراوانی داشته است. از جمله:

نظارت و کنترل ترافیک معابر
استفاده در استادیوم ها، سالن های همایش و … برای نمایش تصاویر زنده بر روی نمایشگرهای بزرگ نمایش محیط کنار و پشت خودرو در اتوبوس ها، خودروهای سنگین و سواری

تک دیتا تجهیز، اجرا و طراحی نقشه جایگذاری دوربین های مداربسته


در شرایط فعلی، افزایش تعداد کارکنان شرکت ها و شعب آنها در نقاط مختلف، موجب افزایش  اهمیت وجود دوربین های نظارتی و دوربین مدار بسته به منظور کنترل و نظارت بهتر جهت حفظ امنیت و بهبود وضعیت نسبت به گذشته شده است.

تهیه تصاویر مداربسته ممکن است یک یا چند مورد از این اهداف را دنبال کند:

حفاظت، حراست و ایمنی
کنترل، مدیریت و نظارت
آموزش و تحقیقات

امروزه از این سامانه برای حفاظت و نظارت بر اماکن مهم، اماکن پرتردد و اماکن پرخطر استفاده می‌شود. موزه ها، فروشگاه‌ها، زندان‌ها،فروشگاه ها، ایستگاه‌های مترو و راه آهن ، بیمارستان ها ، مدارس  و بانکها و مراکز دولتی و نظامی  و … از دیگر اماکنی است که به این سیستم‌ها مجهز شده‌اند. با وجود این سیستم، امکان شناسایی و تعقیب راحت تر مجرمان و کاستی های سیستم امنیتی فراهم خواهد بود.تک دیتا ارائه دهنده راهکار های بروز در سیستم های دوربین مداربسته با توجه به شرایط محیطی و محدودیت های موجود و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد.

تضمین کیفیت

استفاده از نیروی متخصص و مجرب و برنامه ریزی دقیق کیفیت اجرای پروژه های شما را تضمین میکند 

قیمت مناسب 

قیمت مناسب و مشاوره های رایگان را از تک دیتا بخواهید.

راه کار های نوین

ارایه راهکار های جدید در کنار اجرای صحیح آن کیفیت بستر ارتباطی شما را افزایش خواهد داد .

رضایت مندی مشتری

وقت شناس بودن و همچنین کیفیت اجرای بالای پروژه, تک دیتا را به مشتری مداری معروف کرده است .

مراحل استاندارد نصب دوربین مداربسته


انتخاب و استفاده از کابل مناسب برای نصب دوربین مدار بسته

یافتن جای مناسب جهت نصب دوربین مدار بسته

 مشخص کردن مکان های ورود و خروج

 یافتن مسیر مناسب جهت کابل کشی

 یافتن مکان مناسب جهت نصب دستگاه DVR و مانیتورینگ

کابل کشی و نصب کانکتورها

 تامین انرژی مورد نیاز دوربین های مداربسته با ولتاژ DC

تک دیتا یکی از بزرگترین شرکت های کشور، در زمینه نظارت تصویر و امنیت، تا به امروز با اجرای پروژه و تامین قطعات در زمینه‌ی دوربین مدار بسته، اعلام حریق، دزدگیر (اعلام سرقت)، تلفن سانترال و ویپ، در اتوماتیک، شبکه کامپیوتر، ups و سیستم های هوشمند اماکن مختلف را بر عهده داشته و موفق به اجرای پروژه‌های بزرگی در زمینه دوربین های مدار بسته و دیگر سیستم‌های امنیتی شده است .

از مشاوره تا طراحی همراه شما هستیم

جهت هرگونه سوال و یا مشاوره با ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما، از صفر تا صد شما را برای انجام مراحل مختلف، راهنمایی می‌کنند.

انتخاب حق شماست

close-link

خاص‌ترین‌های تکنولوژی

در مجله تک‌دیتا بخوانید
با عضویت در مجله به بروزترین اخبار دنیای تکنولوژی.دست یابید
close-link
Click Me