راهکار های نظارت تصویری پارکینگ

نصب دوربین مداربسته


هدف از نصب دوربین مداربسته در پارکینگ دیده شدن و رصد کردن خودرو ها و ایجاد امنیت در این مکان است .در شرایط فعلی، افزایش جمعیت در شهرها موجب افزایش چشمگیر اهمیت وجود پارکینگ ها و نظارت بر آنها با دوربین مداربسته نسبت به گذشته شده است. پارکینگ ها بهره وری های متفاوتی دارند که از مهمترین آنها می توان به پارکینگ مجتمع های تجاری اشاره کرد. پارکینگ مجتمع های مسکونی و پارکینگ های شهری نیز از دیگر کاربری های مهم پارکینگ ها در سطح شهر هستند که در راه مدیریت هر کدام، مشکلات مختلفی وجود دارد. در این راهکار انتخاب بهترین دوربین مداربسته برای پارکینگ به شما معرفی می شود.

راهکار نظارت تصویری فروشگاه

نصب دوربین مداربسته در پارکینگ


دوربین مداربسته برای مرکز خرید، با توجه به افزایش چشمگیر مخاطبان این مراکز در سراسر جهان، یکی از مهمترین مواردی است که برای مدیریت این مراکز مورد نیاز است. در راهکار نظارت تصویری مرکز خرید، نظارت از دم درب ورودی و یا پارکینگ مرکز شروع و تا زمان خروج افراد از مرکز، این نظارت جهت تأمین امنیت ادامه دارد.

همچنین راهکار نظارت تصویری تک دیتا، علاوه بر تامین امنیت و امکان نظارت دقیق، به شما در جهت افزایش فرصت های خرید نیز کمک می کند.

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

راهکار نظارت تصویری انبارعمومی

نصب دوربین مداربسته در انبار


انبار های عمومی یکی از پر تردد ترین مکان های یک سازمان محسوب میشود در همین جهت نصب سیستم نظارت تصویر در این مکان کاملا حائز اهمیت است .همانطور که از صورت کلمه پیداست، انبار جایی است که مواد اولیه و یا محصول نهایی به طور موقت در آن نگه داری می­شوند. بنابراین آسیب پذیری این مکان بالا در نتیجه امنیت در آن بسیار حائز اهمیت است.  وقتی حجمی از محصولات انبارها به سرقت برسد، مدیر باید ضرر بسیار سنگینی را متحمل شود. گاهی رقبا به صورت عمدی به انبار شرکت­های رقیب آسیب می­رسانند تا هم ضرر مالی به آن شرکت وارد کنند و هم به اسم و رسم آن­ها خدشه وارد کنند. 

با نصب دوربین مداربسته امنیت و نظارت مستمر را در انبار خود ایجاد کنید .

راهکار نظارت تصویری مراکز آموزشی

نصب دوربین مداربسته در مراکزآموزشی


دانشگاه ها مانند بسیاری از مراکز دیگر و به دلیل ایجاد امنیت برای دانشجویان و مدرسان دانشگاه ، نیازمند به استفاده از سیستم های نظارت تصویری برای حراست هستند. عدم وجود سیستم های امنیتی و نظارتی برای کنترل امنیت موجود در این فضاها ، دانشگاه را از فضای ایمن آگاهی و دانش خارج می سازند.

مزییت های استفاده از دوربین مداربسته در مراکز اموزشی :مانیتورینگ دقیق و کلی سیستم و مراقبت از ایمنی فضای آموزشی , نظارت مداوم , ریموت از راه دور  و ده ها مزیت دیگر , بنابراین استفاده از دوربین های مداربسته از اهمیت بالایی در محیط های آموزشی برخوردار است.

نصب دوربین مداربسته
سیستم نظارت تصویری

راهکار نظارت تصویری پمپ بنزین

تاثیر نصب دوربین مداربسته در پمپ بنزین


هر روز کلیپ­های دزدی در پمپ بنزین، حادثه در پمپ بنزین، کلک های پمپ بنزینی و غیره را در فضای مجازی می­بینیم. شاید برای همه شما اتفاق افتاده باشد که شاهد کم فروشی کارگر جایگاه سوخت هنگام سوخت گیری بوده ­اید. برخی با شکایت افراد مواجه می­شویم که به جای بنزین هوا گرفته اند، یا مکمل و اکتان افزا و غیره. وقتی هم که قضیه بودار می­شود همه حق به جانب می­ ایستند و دیگری را متهم می­کنند. با استفاده از سیستم­های دوربین مداربسته و دوربین­های مداربسته به راحتی می­توان این مسائل را حل کرد. علاوه بر این استفاده از این دوربین­ها همچنین می­تواند از ایجاد سوانحی مثل آتش سوزی و انفجار هم جلوگیری کند، یا در صورت بروز می­توان از این سیستم­ها در کشف علت حادثه استفاده کرد.

راهکار نظارت تصویری حمل نقل و اماکن عمومی

تاثیر نصب دوربین مداربسته در بزرگراه ها


صنعت حمل و نقل یکی از پرکاربردترین عرصه ­های استفاده از سیستم های امنیتی و حفاظتی CCTV است.  برای مثال از  سیستم­ها مداربسته برای برقراری امنیت در بزرگراه­ها، ایستگاه­های قطار و اتوبوس استفاده می­شود. تکنولوژی­های امنیتی که در دوربین­های مداربسته ارائه می­شود از نظر امنیتی بسیار قوی هستند.

استفاده از سیستم های امنیتی در فضای باز مزیت های زیادی دارد مانند : کاهش آسیب جمعی و فردی , افزایش امنیت عمومی , ارایه مدرک در صورت وقوع حادثه و ده ها مزیت دیگرکه با وجود چنین سیستم های امنیتی پیشرفته ­ای که بسیار موشکافانه و دقیق حرکات و اتفاقات را ثبت ضبط می­کنند، خطر ارتکاب جرم و  خطرات احتمالی دیگر کاهش پیدا میکند .

سیستم های امنیتی

راهکار نظارت تصویری هتل ها و مسافرخانه ها

نصب دوربین مداربسته در هتل


هتل ها و مسافر خانه ها یکی از مراکز پرتردد و شلوغ میباشد . از این رو  نصب سیستم دوربین مداربسته در این مکان ها از اهمیت بالایی برخور دار است . نظارت بر کارکنان و همچنین رفت آمد مردم به شما کمک میکند که اوج امنیت را نه برای خود بلکه برای مردم و هتل خود تضمین کنید .

در این جهت سیستم های نظارت تصویری به شما این امکان را میدهند که با رصد مداوم بیرون و داخل هتل خود و همچنین رفت امد مردم و کارکنان از جزیات کامل با خبر باشید . 

راهکار نظارت تصویری کارخانه ها

تاثیر نصب دوربین مداربسته در کارگاه ها و کارخانه


کارخانه ­ها اماکن بزرگی هستند که می­توان در آن  ماشین آلات، تجهیزات، مواد اولیه و نیروی انسانی را دید. ممکن است این کارخانه­ ها محل تولید پوشاک، خودرو، فولاد و غیره باشد. مدیریت کارخانه ­هایی که دربرگیرنده بخش­های مختلف و پیچیدگی وظایف هستند کار بسیار مشکلی است چون مدیر باید هم سطح تجارت و کسب و کار و هم سطح جامعه را در نظر داشته باشد.

در اینجا امنیت یکی از مهمترین دغدغه ­های فرد خواهد بود نظارت بر کارمندان و ایجاد امینت در محیط کار یکی از دلایل استفاده از دوربین مداربسته است . که با توجه به افزایش روز افزون تکنولوژی ایجاد امنیت کار ساده ای است . 

سیستم نظارت تصویر در کارخانه
سیستم نظارت تصویر

راهکار نظارت تصویری بانک و مراکز امنیتی

اهمیت بالای نصب دوربین مداربسته در بانک


بانک ها از  جمله حساس ترین مکان ها از نظر امنیتی هستند که نسبت به دیگر مکان ها از اهمیت بیش تری برخوردارند چرا که در این بانک ها پول و سرمایه تمام افراد جامعه اعم از یک فرد عادی و سرمایه دار درآنجا نگه داری می شود.به همین دلیل بانکها باید از دزدان ، کلاهبرداران در امان بمانند.

دوربین های به کارگرفته شده در بانک ها بهتر است درای قابلیت هایی چون تشخیص حرکت و تشخیص چهره باشند تا بتوانند امنیتی جامع رابرای بانک فراهم آورند و در مواقع لزوم تشخیص موارد مشکوک راحت تر باشد.برخی از مریت استفاده از سیستم امنیتی در بانک عبارت است از : بررسی دقیق جرم و گرفتن قطعات تصویری از ارتکاب و زمان ارتکاب جرم , افزایش اعتماد کاربران و کارمندان و …

تجهیزات دوربین مداربسته

تجهیزات دوربین مداربسته

تجهیزات دوربین مداربسته شامل: لنز دوربین مداربسته، پایه دوربین مداربسته و هاردهای مخصوص سیستم های نظارت تصویری

NVR

فروش و عرضه تمامی دستگاه ضبط تصاویر (NVR) از 4 تا 128 کانال با ویژگی های کاربری گوناگون
دوربین مداربسته

انواع دوربین مداربسته

عرضه دوربین های مداربسته  در انواع متنوع و ویژگی های کاربردی گوناگون برای پوشش تمام نیاز مشتریان

نظارت مداوم

دیدن تمام جزیات در 24 ساعت , نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین مداربسته  برای موبایل و کامپیوتر، کاملا رایگان و بدون محدودیت

مشاوره در خصوص نوع سیستم نظارتی مورد نیاز با توجه به شرایط


انتقال تصاویر روی بستر های مختلف
ارائه بروزترین راهکارهای سیستم های نظارتی
تعیین نوع سخت افزار مورد نیاز با توجه به شرایط
طراحی سیستم نظارتی با قابلیت پوشش کلیه محیط
بروزرسانی سیستم های نظازتی قدیمی با جدید ترین تکنولوژی ها
استفاده از دوربین های آنالوگ و دیجیتال با توجه به شرایط و محیط
ضبط تصاویر دوربین ها در بازه زمانی مورد نیاز با قابلیت بک آپ گیری
استفاده از دوربین های خاص با امکانات ویژه به منظور رفع نیاز های خاص
بزرگ ترین کاربرد دوربین مدار بسته در حفظ و کنترل امنیت اماکن است. اما با گسترش کیفیت و تکنولوژی این سیستم ها، دامنه استفاده آن ها گسترش فراوانی داشته است. از جمله:

نظارت و کنترل ترافیک معابر
استفاده در استادیوم ها، سالن های همایش و … برای نمایش تصاویر زنده بر روی نمایشگرهای بزرگ نمایش محیط کنار و پشت خودرو در اتوبوس ها، خودروهای سنگین و سواری

تک دیتا مجری فروش و طراحی دوربین های مداربسته


در شرایط فعلی، افزایش تعداد کارکنان شرکت ها و شعب آنها در نقاط مختلف، موجب افزایش  اهمیت وجود دوربین های نظارتی و دوربین مدار بسته به منظور کنترل و نظارت بهتر جهت حفظ امنیت و بهبود وضعیت نسبت به گذشته شده است.

تهیه تصاویر مداربسته ممکن است یک یا چند مورد از این اهداف را دنبال کند:

حفاظت، حراست و ایمنی
کنترل، مدیریت و نظارت
آموزش و تحقیقات

امروزه از این سامانه برای حفاظت و نظارت بر اماکن مهم، اماکن پرتردد و اماکن پرخطر استفاده می‌شود. موزه ها، فروشگاه‌ها، زندان‌ها،فروشگاه ها، ایستگاه‌های مترو و راه آهن ، بیمارستان ها ، مدارس  و بانکها و مراکز دولتی و نظامی  و … از دیگر اماکنی است که به این سیستم‌ها مجهز شده‌اند. با وجود این سیستم، امکان شناسایی و تعقیب راحت تر مجرمان و کاستی های سیستم امنیتی فراهم خواهد بود.تک دیتا ارائه دهنده راهکار های بروز در سیستم های دوربین مداربسته با توجه به شرایط محیطی و محدودیت های موجود و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد.

تضمین کیفیت

استفاده از نیروی متخصص و مجرب و برنامه ریزی دقیق کیفیت اجرای پروژه های شما را تضمین میکند 

قیمت مناسب 

قیمت مناسب و مشاوره های رایگان را از تک دیتا بخواهید.

راه کار های نوین

ارایه راهکار های جدید در کنار اجرای صحیح آن کیفیت بستر ارتباطی شما را افزایش خواهد داد .

رضایت مندی مشتری

وقت شناس بودن و همچنین کیفیت اجرای بالای پروژه, تک دیتا را به مشتری مداری معروف کرده است .

مراحل استاندارد نصب دوربین مداربسته


انتخاب و استفاده از کابل مناسب برای نصب دوربین مدار بسته

یافتن جای مناسب جهت نصب دوربین مدار بسته

 مشخص کردن مکان های ورود و خروج

 یافتن مسیر مناسب جهت کابل کشی

 یافتن مکان مناسب جهت نصب دستگاه DVR و مانیتورینگ

کابل کشی و نصب کانکتورها

 تامین انرژی مورد نیاز دوربین های مداربسته با ولتاژ DC

تک دیتا با داشتن چندین سال سابقه درخشان در زمینه مشاوره نظارت وطراحی دوربین های مداربسته و نظارت تصویر و فروش کالا و تجهیزات آماده انجام تمامی پروژه های دوربین مداربسته و شبکه میباشد . 

از مشاوره تا طراحی همراه شما هستیم جهت هرگونه سوال ویا مشاوره  با ما تماس بگیرید با لبخند میزبان صدای گرم شما خواهیم بود .