Conference

طراحی سالن کنفرانس


سیستم سالن های کنفرانس

سالن های اجتماعات ، آمفی تئاترها ، سالن های کنفرانس و همایش ، محلی برای انجام مذاکرات در هر سازمانی است که تجهیز نمودن آن به ابزارهای تکنولوژیک ، سیلان اطلاعات جاری در جلسات را مثمرثمر خواهد نمود. از آنجایی که مکان های یاد شده ، محل میزبانی و پذیرایی از مدیران عالی رتبه ، مدعوین و خبرنگاران میباشد لازم است که تجهیزات در اختیار آنها نیز متناسب با شخصیت و شان میهمانان و سازمان میزبان باشد. امکانات حرفه ای صوتی و تصویری موجود در سالن، امکان رای گیری الکترونیکی ، تصویربرداری و چرخش اتوماتیک دوربین فیلمبرداری به سمت سخنران ، قابلیت ترجمه همزمان و ضبط صدا و تصویر جلسات مواردی است که امروزه به ابزار رایج هر جلسه ای مبدل گشته است .
یک سیستم کنفرانس صوتی کمک می کند تا سخنران انرژی کمتری جهت تنظیم صدای خود متناسب با فضای سالن صرف نماید و در سوی مقابل حاضرین در جلسه  با پخش یکنواخت صدای سخنران ، تمرکز بیشتری بر روی سخنان ایراد شده خواهند داشت. علاوه بر آن، در جایگاه مدیریت اختیاراتی وجود دارد که می تواند به رئیس جلسات در برگزاری موثر آن یاری رساند. از جمله ، آغاز واتمام رای گیری و قطع کردن میکروفن هر کدام از شرکت کنندگان جهت رعایت حق تقدم.این سیستم می تواند با دوربین های هوشمندی همراه گردد که با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه ای به طور اتوماتیک با فعال شدن جایگاه هر کدام از سخنرانان ، به سوی وی گردش کرده و تصویر سخنران را بر روی پرده نمایش یا تلویزیون های از پیش تعبیه شده ارسال و همزمان از جلسه ، صدا و تصویرضبط نماید.

شرکت تک دیتا با ارائه جدیدترین تکنولوژی های سالن های کنفرانس و استفاده از برند های برتر جهانی تجربه ای جدید از برگزاری یک مراسم ویژه و تسهیل امور داخل جلسه را به شما انتقال می کند.

برخی از خدمات شرکت تک دیتا در زمینه راه اندازی و پشتیبانی سالن های کنفرانس:

ارائه جدیدترین راهکارهای سالن های کنفرانس

طرح های بروز و گیرا متناسب با شان و درجه شرکت

استفاده از جدید ترین تجهیزات با برند های مطرح جهانی

ارائه پخش یکنواخت صدای سخنران در تمام سالن

ارائه سیستم های مدیریت سخنرانان و قطع میکروفنها توسط رییس جلسه

ارائه سیستم های رای گیری(غیر علنی) و بایگانی آرا در کامپیوتر

ارائه راهکار های تصویربرداری و چرخش خودکار دوربین به سمت سخنران

ارائه سیتم های ترجمه همزمان