پشتیبانی شبکه

قیمت مناسب

هزینه های بالا در نصبو راه اندازی و پشتیبانی شبکه یکی از بزرگترین دغدغه های شکرت ها و سازمان ها می باشد شما مقرون به صرفه ترین قیمت هارا از تک دیتا بخواهید

رضایت مندی مشتری

نیاز سنجی مشتری و همچنین زان بندی دقیق پروژه تک دیتا را به مشتری مداری معروف کرده است لبخند ورضایت شما سرمایه تک دیتا است .

تضمین کیفیت

سابقه درخشان و استفاده از کالا و تجهیزات شبکه اصل و اورجینال و همچنین کیفیت بالای خدمات و پشتیبانی شبکه تضمین کیفیت خدمات تک دیتا است

راه کار های نوین

طراحی ونصب شبکه شما با توجه با آنالیز کردن راهکار های ممکن و برگزینی بهترین آن پیاده سازی میشود و تمامی استاندارد های روز دنیا در بستر شبکه شما استفاده میشود

 پشتیبانی شبکه

ریکاوری و بازیابی اطلاعات

عیب یابی شبکه

خدمات مشاوره شبکه

خدمات مشاوره برای خرید تجهیزات شبکه , نصب وراه اندازی شبکه و سرویس های تحت شبکه و همچنین انالیز کرد اطلاعات و در نهایت انتخاب بهترین راهکار برای ایجاد زیرساخت های شبکه ای کابلی ، بی سیم و ماهوره ای متناسب با اهداف و نیاز سازمان ، یکی از مهمترین اقدامات اولیه خدمات شبکه میباشد که کارشناسان و متخصصان تک دیتا به آن توجه بالایی دارند . شما میتوانید برای مشاوره و کسب اطلاعات با ما تماس بگبرید و یا با حضور در جلسه های حضوری با ما در ارتباط باشید .

خدمات شبکه

تک دیتا با داشتن سابقه درخشان در زمینه نصب و راه اندازی شبکه , خدمات شبکه , و پشتیبانی با ارایه بهترین راهکارها و انالیر نیاز های مشتری بهترین روش را برای پیاده سازی شبکه شما انتخاب میکند . عیب یابی سریع و در عین حال عملکرد هوشمنده متخصصین ما تک دیتا را در میان مشتریان محبوب کرده است . پیشگیری و رفع مشکلات موجود دربستر شبکه, و کلیه عناصر شبکه مانند سرویس های نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری اعم از سرورها ، کلاینت ها ، کابلها و دستگاه های برقی و … مشمول سرویس پشتیبانی شبکه تک دیتا میباشد.

فروش کالا و تجهیزات شبکه

تک دیتا نماینده رسمی محصولات سیمون فروش تجهیزات شبکه سرور , روتر , رک , کابل شبکه ,دوربین مداربسته , سوییچ و… میباشد . عرضه محصولات با کیفیت و اورجینال شبکه و خدمات پشتیبانی آن ها توسط تک دیتا انجام میشود .

خدمات و پشتیبانی شبکه


وابستگی سيستم‌ها به یکدیگر و گسترش و ايجاد شبكه‌هاي کامپیوتری موجب شده است که مديران ارشد سازمانها نیاز داشته باشند تا همواره از آخرين وضعيت تجهيزات جانبی شبکه برای بررسی كاركرد و راندمان سازمان مورد مدیریت خود اطلاع داشته و قادر به موقع تصميم‌گيري باشند.

خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه‌ های کامپیوتری در حال حاضر یکی از بزرگترین نیازهای شرکت‌ها ، مؤسسات و سازمان‌ها در حوزه انفورماتیک می‌باشد. چرا که با رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که نیاز مبرم و شدیدی در زمینه نگهداری و پشتیبانی کامپیوتر و شبکه ، تجهیزات شبکه‌های کامپیوتری و سرویس‌های مرتبط با آن برای صاحبان کسب و کار احساس گردد.

پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری و یا به عبارتی نگهداری شبکه ، از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت پشتیبانی شبکه تک دیتا می‌باشد. این مجموعه تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند بهترینخدمات پشتیبانی شبکه ، کامپیوتر ، سخت‌افزار و نرم‌افزار را به مشتریان خود ارائه دهد. این خدمات شامل مجموعه‌ای از خدمات می‌باشد که در نهایت منجر به پیشگیری از مشکلات و یا رفع و رجوع مشکلات به وجود آمده در زمینه شبکه می‌گردد.

0
مشتریان
0
برندها
0
سال سابقه
0
پروژه ها

دیگر خدمات تک دیتا


تک دیتا با داشتن چندین سال سابقه در زمینه نصب و راه اندازی و پشتیبانی شبکه و … اماده انجام تمامی پروژه های شما با نهایت کیفیت و رضایت مندی شما می باشد جهت هرگونه سوال و یا مشاوهر با ما تماس بگیرید با لبخند میزبان صدای \رم شما خواهیم بود .