پشتیبانی شبکه

قیمت مناسب

هزینه های بالا در نصب و راه اندازی و پشتیبانی شبکه یکی از بزرگترین دغدغه های شکرت ها و سازمان ها می باشد شما مقرون به صرفه ترین قیمت هارا از تک دیتا بخواهید

رضایت مندی مشتری

نیاز سنجی مشتری و همچنین زمان بندی دقیق پروژه تک دیتا را به مشتری مداری معروف کرده است لبخند ورضایت شما سرمایه تک دیتا است .

تضمین کیفیت

سابقه درخشان و استفاده از کالا و تجهیزات شبکه اصل و اورجینال و همچنین کیفیت بالای خدمات و پشتیبانی شبکه تضمین کیفیت خدمات تک دیتا است

راه کار های نوین

طراحی ونصب شبکه شما با توجه با آنالیز کردن راهکار های ممکن و برگزینی بهترین آن پیاده سازی میشود و تمامی استاندارد های روز دنیا در بستر شبکه شما استفاده میشود

خدمات پشتیبانی شبکه

نصب و راه اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

ریکاوری و بازیابی اطلاعات

عیب یابی شبکه

خدمات مشاوره شبکه

خدمات مشاوره برای خرید تجهیزات شبکه , نصب وراه اندازی شبکه و سرویس های تحت شبکه و همچنین انالیز کرد اطلاعات و در نهایت انتخاب بهترین راهکار برای ایجاد زیرساخت های شبکه ای کابلی ، بی سیم و ماهوره ای متناسب با اهداف و نیاز سازمان ، یکی از مهمترین اقدامات اولیه خدمات شبکه میباشد که کارشناسان و متخصصان تک دیتا به آن توجه بالایی دارند . شما میتوانید برای مشاوره و کسب اطلاعات با ما تماس بگبرید و یا با حضور در جلسه های حضوری با ما در ارتباط باشید .

خدمات شبکه

تک دیتا با داشتن سابقه درخشان در زمینه نصب و راه اندازی شبکه , خدمات شبکه , و پشتیبانی با ارایه بهترین راهکارها و انالیر نیاز های مشتری بهترین روش را برای پیاده سازی شبکه شما انتخاب میکند . عیب یابی سریع و در عین حال عملکرد هوشمنده متخصصین ما تک دیتا را در میان مشتریان محبوب کرده است . پیشگیری و رفع مشکلات موجود دربستر شبکه, و کلیه عناصر شبکه مانند سرویس های نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری اعم از سرورها ، کلاینت ها ، کابلها و دستگاه های برقی و … مشمول سرویس پشتیبانی شبکه تک دیتا میباشد.

فروش کالا و تجهیزات شبکه

تک دیتا نماینده رسمی محصولات سیمون فروش تجهیزات شبکه سرور , روتر , رک , کابل شبکه ,دوربین مداربسته , سوییچ و… میباشد . عرضه محصولات با کیفیت و اورجینال شبکه و خدمات پشتیبانی آن ها توسط تک دیتا انجام میشود .

خدمات و پشتیبانی شبکه


وابستگی سيستم‌ها به یکدیگر و گسترش و ايجاد شبكه‌هاي کامپیوتری موجب شده است که مديران ارشد سازمانها نیاز داشته باشند تا همواره از آخرين وضعيت تجهيزات جانبی شبکه برای بررسی كاركرد و راندمان سازمان مورد مدیریت خود اطلاع داشته و قادر به موقع تصميم‌گيري باشند.

خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه‌ های کامپیوتری در حال حاضر یکی از بزرگترین نیازهای شرکت‌ها ، مؤسسات و سازمان‌ها در حوزه انفورماتیک می‌باشد. چرا که با رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که نیاز مبرم و شدیدی در زمینه نگهداری و پشتیبانی کامپیوتر و شبکه ، تجهیزات شبکه‌های کامپیوتری و سرویس‌های مرتبط با آن برای صاحبان کسب و کار احساس گردد.

پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری و یا به عبارتی نگهداری شبکه ، از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت پشتیبانی شبکه تک دیتا می‌باشد. این مجموعه تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند بهترینخدمات پشتیبانی شبکه ، کامپیوتر ، سخت‌افزار و نرم‌افزار را به مشتریان خود ارائه دهد. این خدمات شامل مجموعه‌ای از خدمات می‌باشد که در نهایت منجر به پیشگیری از مشکلات و یا رفع و رجوع مشکلات به وجود آمده در زمینه شبکه می‌گردد.

0
مشتریان
0
برندها
0
سال سابقه
0
پروژه ها

دیگر خدمات راه اندازی و پشتیبانی تک دیتا


تک دیتا با داشتن چندین سال سابقه در زمینه نصب و راه اندازی و ارائه خدمات پشتیبانی شبکه و با داشتن قرارداد پشتیبانی شبکه با بسیاری از شرکت ها  … اماده انجام تمامی پروژه های شما با نهایت کیفیت و رضایت مندی شما می باشد جهت هرگونه سوال و یا مشاوهر با ما تماس بگیرید با لبخند میزبان صدای گرم شما خواهیم بود .

خدمات پشتیبانی شبکه تک دیتا چه ویژگی هایی دارد ؟

ارائه مستندات و گزارشات

کلیه اموری که توسط متخصصان تک دیتا برای شبکه سازمان شما انجام میشود ، بطور کامل ثبت میشود و گزارشات آن طی بازه های زمانی که سازمان تعیین میکند ، در اختیار مدیران قرار میگیرد. کارشناسان تک دیتا همیشه آماده ارائه مشاوره در رابطه با خدمات پشتیبانی شبکه به مدیران سازمان میباشند و در صورت درخواست و نیاز سازمان برای برقراری جلسه مشاوره ، تک دیتا کارشناسان خود را به محل سازمان اعزام میکند تا پاسخگوی نیازها ، سوالات و مشکلات شبکه سازمان شما باشند.

آنالیز و عیب یابی شبکه

کارشناسان تک دیتا با تهیه نقشه ای که شامل تجهیزات شبکه و  وضعیت کنونی شبکه را ثبت میکنند .تست های مختلفی را برای اطمینان از تجهیزات شبکه از جمله کابل شبکه , سرور , سوییچ , روتر را انجام میدهند و تممی برنامه ها و سرویس هایی که بر روی سرور ها در حال اجرا هستند را بررسی میکنند  و در صورت مشکل , بستر شبکه را عیب یابی میکنند و گزارش هارا در اختیار مدیران قرار می دهند .

بهینه سازی شبکه

خدمات تک دیتا در زمینه پشتیبانی شبکه شامل بازسازی و اصلاح شبکه های کامپیوتری از قبل طراحی شده نیز می باشد . رفع ایرادات سخت افزاری در اولویت بالایی میباشد و تجهیزات معیوب به سرعت تعمیر و یا تعویض میشوند . شما میتوانید برای بازدهی بالاتر و افزایش بازدهی شبکه خود با تک دیتا مشاوره کنید 

مشتری مداری

تک دیتا همیشه در زمینه نصب شبکه و پشتیبانی شبکه به مشتری مداری معروف بوده و هست پس از انعقاد قرار داد پشتیبانی شبکه با شرکت ها به صورت ماهانه فرم نظر سنجی ارسال می شود تا خدمات پشتیبانی شبکه تک دیتا مورد ارزیابی مشتریان قرار گرفته شود .و در جهت افزایش کیقیت خدمات تلاش چندین برابر شود .

خدمات شبکه تک دیتا شامل چه مواردی می شود


راه اندازی شبکه


راه اندازی شبکه جزو خدمات شبکه تک دیتا به مشتریان است . مشتریان می توانند با تماس با کارشناسان ما و مشاوره و انالیز راهکار ها بهترین و مقرون به صرفه ترین راه را برای نصب شبکه به دست آورند . اجرای شبکه توسط تیم فنی تک دیتا با توجه به استاندارد های جهانی انجام می شود

پشتیبانی شبکه


پس از اجرای شبکه بستر شما توسط تک دیتا پشتیبانی می شود پشتیبانی شبکه تک دیتا شامل عیب یابی شبکه های کامپیوتری و مشاوره های تلفنی برای مشکلات پیش آمده می باشد شما میتوانید با انعقاد قرار داد اب تک دیتا دیگر نگران مشکلات کوچک و بزرگ شبکه خود نباشید.

تجهیزات شبکه


تک دیتا در زمینه مشاوره خرید تجهیزات شبکه همراه شما خواهد بود . تک دیتا وارد کننده محصولات اورجینال سیمون می باشد . با توجه به تنوع کالا های شبکه و عدم اطمینان از تجهیزات اورجینال تک دیتا توانسته رضایت مشتریان را با  عرضه تجهیزات اصل و تحویل به موقع کالا جلب کند

نصب دوربین مداربسته


نصب دوربین مداربسته و ایمن سازی دیتاسنتر ها , فضای عمومی , اتاق سرور یکی از دیگر خدمات ما به مشتریان می باشد . راهکارهای دوربین مداربسته در فروشگاه ها , مراکز خرید توسط تک دیتا به مشتریان عرضه می شود . امروزه باتوجه به افزایش تردد ها تمامی مراکز نیازمند دوربین مداربسته می باشند.

چرا تک دیتا را برای خدمات راه اندازی و پشتیبانی شبکه انتخاب کنیم ؟

  • تک دیتا در انجام خدمات پشتیبانی و راه اندازی شبکه رضایت مندی مشتری را سرلوحه خود قرار داده است
  • با توجه به سرعت عمل و استفاده از نیروی مجرب و متخصص خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری باعث کاهش , هزینه , زمان و افزایش بهره وری سازمان ها می شود
  • پشتیبانان شبکه تک دیتا همیشه در دسترس هستند
  • با اعقاد قرار داد پشتیبانی شبکه از بروز اتفاق و مشکل در شبکه خود جلوگیری کنید
  • تک دیتا با داشتن سابقه درخشان در زمینه زیرساخت و اجرای شبکه توانایی ارائه خدمات پشتیبانی شبکه به بانک ها ,مدارس , وسازمان های بزرگ دارد
  • با بررسی های پشت سر هم و آنالیز شبکه و بررسی راهکار ها , بهترین و به صرفه ترین راهکار انتخاب می شود

برای مشاوره و یا هرگونه سوال با ما تماس بگیرید : 02188301955