14.9 C
Tehran
۱۳۹۸-۰۱-۰۴
مجله تک دیتا
خبر

و باز هم باطری ایفون 8 ; باطری ایفون 8 دردسر سازشده است. سرنوشت شوم اپل

چندی پیش در تک دیتا خبری در رابطه با ترکیدن باطری ایفون 8 خواندیم که این حادثه برای یک خانوم در تایوان رخ داده بود که ان انفجار ذهنیت مردم ر به سمت این که ایا اتفاقات شومی که برای سامسونگ نوت7 افتاد برای ایفون 8 هم اتفاث افتاد .؟ولی بر اساس گزارشات معلوم است که ان انفجار تازه شروع ما جرا بوده . با تک دیتا همراه باشید.

این طور که به نظر میرسد مسئله ی انفجار باتری آیفون ۸ بسیار جدی می باشد، بطوریکه وقتی کاربران گوشی خود را به شارژ میزنند، بعد از مدتی صدای ترک خوردن شیشه ی پنل پشتی گوشی خود را شنیده و بعد از چند لحظه به طور کامل پشت گوشی متلاشی می شود!. گویا این بار کمپانی اپل بدشانسی آورده و یا اینکه دیگر به کیفیت محصولات خود مثل قبل توجهی ندارد.

این مسئله به گونه ای است که اگر کاربر گوشی خود را یک شب تا صبح درحال شارژ رها کند؛ باتری این گوشی پس از تولید دود منفجر می شود! بسیاری از کاربران از این موضوع نگران هستند و این مسئله به گونه ای شده که برخی از کمپانی های تولید کننده به اپل پیشنهاد داده اند که اگر نیاز باشد می توانند بررسی های خود را در این زمینه برای آیفون ۸ آغاز نموده و دلیل آن را به اپل اعلام نمایند. آیا اپل از پس حل این مسئله بر نمی آید؟!

بعد از انفجار اولین ایفون 8 در تایوان  یکی از مواردی که اخیرا گزارش شده است، مربوط به کشور چین می باشد که گویا یک خانوم چینی گوشی آیفون ۸ خود را در طول شب به شارژ زده و خوابیده است و هنگامی که صبح زود برای رفتن به محل کار خود آماده میشده ناگهان صدای خرد شدن شیشه ای به گوشش رسیده و ناگهان انتشار دود در فضای خانه توجه او را به سمت گوشی آیفون خود جلب کرده است. گویا ایشان که بسیار هول شده بود، ناگهان مقداری آب توسط یک ظرف به روی گوشی ریخته و این موضوع نیز باعث شده مسئله شدیدتر بشود.

اولین چیزی که به ذهن ما رسید این بود که شاید این خانوم از شارژر نامرغوب استفاده میکردنند ولی این طور که به نظر میرسد ایشون از شارژر اصلی موجود در باکس ایفون استفاده میکردند.

ایشان پس از بازگشت از محل کار از گوشی خود عکس گرفته و با کمپانی اپل تماس گرفته و تصاویر را برای آنها ارسال کرده است، هنوز این کمپانی پاسخی در این خصوص ارائه نکرده است و باید منتظر باشیم. که اپل هنوز هم بد بودن کیفیت ایفون 8 را نقض میکند ؟

Related posts

تیم کوک: محصولات‌ اپل فقط برای پولدار ها تولید نشده است!

سینا

معرفی بازی جذاب اندروید Color Magnet

سینا

قیمت گلکسی نوت 8 اعلام شد؛ نجومی!

سینا

یک نظر

یو پی اس UPS ۱۳۹۷-۰۵-۰۵ در ۱۳:۵۱

ممنون از مطلب مفیدتون

پاسخ

نظر شما چیه؟