شرکت مهندسی گسترش ارتباط نو خاورمیانه پس از ۵ سال فعالیت با عنوان نوین تک در صنایع مخابرات و الکترونیک از سال ۱۳۸۲ رسما فعالیت خود را با نام “تک دیتا “آغاز نمود.
زمینه اصلی فعالیت شرکت پس از آن ، عرضه و ارائه خدمات شبکه های دیتا و مشاوره، طراحى، نصب، ارتقاء، آموزش و پشتيبانى شبكه هاى مخابراتى و كامپيوترى محلي، شهري و گسترده قرار گرفت.

یکی از اولين عرضه کنندگان تجهيزات NGN در صنعت مخابرات کشور و سيستمهاي WLL می باشد که توانسته است با تکیه بر سرمايه علمي متخصصين مجرب و کارآزموده خود و با بهره گيري از تازه ترين تکنولوژي هاي مطرح در صنعت IT، سالها در زمينه مشاوره، طراحي،نصب، تست و راه اندازي بزرگترين، جديدترين و پيشرفته ترين شبكه هاي كامپيوتريMAN, LAN Campus Network , وISP فعاليت داشتهاست.

همچنين در زمينه طراحي و اجراي شبکه هاي کامپيوتري بر اساس استانداردهاي ISO/IEC11801 و کابل کشي ساختار يافته(Structured Cabling) پروژه هاي متعددي را به انجام رسانيده است.. همچنين « تک دیتا » ارائه دهنده کالاهاي غير فعال شبـکه  بصورتEnd to End مي باشد و با توجه به تجارب کـسب شده در گذشته، شرکـت سیمون (Siemon) آمريکا را با بيش از ۱۰۰ سال قدمت

توليد که بيش از ۴۰۰ الگوي استاندارد توليد شده در جهان متعلق به او مي باشد را بمنظور تامين کننده کالاهاي غيرفعال خود برگزيده است.

از دلایلی که مشتریان ما به ما اعتماد می کنند می توان به

تنوع محصولات و خدمات 

خدمات بر اساس استانداردهاي روز دنيا

استفاده از تجهيزات با کیفیت

کسب گواهينامه هاي رسمي برترين استانداردهاي بين المللي 

استفاده از تکنولوژي برتر وارائه خدمات گارانتي کيفيت  اشاره کرد  

//]]>