about

درباره تک دیتا


شرکت مهندسی گسترش ارتباط نو خاورمیانه پس از 5 سال فعالیت با عنوان نوین تک در صنایع مخابرات و الکترونیک از سال 1382 رسما فعالیت خود را با نام “تک دیتا “آغاز نمود.
زمینه اصلی فعالیت شرکت پس از آن ، عرضه و ارائه خدمات شبکه های دیتا و مشاوره، طراحى، نصب، ارتقاء، آموزش و پشتيبانى شبكه هاى مخابراتى و كامپيوترى محلي، شهري و گسترده قرار گرفت.

در جهان بهم پیوسته امروز، اطلاعات و مکانیزم های دسترسی به آن، به موثرترین سرمایه سازمانی تبدیل شده است و آنانکه به این سرمایه دسترسی گسترده تری دارند امکان رشد و توسعه بیشتری خواهند داشت. بدین منظور با راه اندازی شبکه های جامع اطلاع رسانی در کشور، خلاء اطلاعاتی موجود در بخشهای مختلف از بین خواهد رفت.
به منظور دسترسی آسان و سریع به اطلاعات، سهولت و کاهش هزینه های بایگانی و نگهداری، افزایش قابلیت مدیریت سریع و کاهش هزینه های سخت افزار و نرم افزار با به اشتراک گذاشتن منابع و … سازمانها و مؤسسات، اقدام به بهره مندی از این صنعت نموده اند.
همچنین از دیگر مزایای استفاده از شبکه های انتقال دیتا، اجرای سیستم یکپارچه مدیریت و آرشیو مجازی را می توان نام برد، که با ایجاد بستری مناسب جهت حذف کاغذ و جابجایی فیزیکی اطلاعات، در کاهش هزینه ها، افزایش سرعت دستیابی آسان به اطلاعات بدون محدودیت زمانی و مکانی و ذخیره سازی مناسب و نگهداری بلند مدت اطلاعات با امکان استفاده از نسخه پشتیبان، نقش مؤثری ایفا می کند.
شبکه های ارتباطی با توجه به شرایط و سیاست های هر سازمان ، طراحی و پیاده سازی می گردد. در این راستا بهره گیری از تجربیات شرکتهای فعال در این زمینه، بمنظور استفاده از خدمات مشاوره، طراحی، نظارت و یا راه اندازی بر اساس تکنولوژی روز این صنعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شرکت گسترش ارتباطات نو خاورمیانه، با بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه بعنوان یکی از شرکتهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات کشور، با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و طراحی و پیاده سازی سیستم های مطابق با استانداردهای بین‌المللی، همواره سعی بر این داشته تا گامی بلند و استوار در زمینه ارتقاء سطح دانش فنی و بهره گیری از جلوه های کارآمد این صنعت در کشور، بردارد.

عمده فعالیت شرکت


شرکت گسترش ارتباطات نو خاورمیانه عرضه کننده و ارائه دهنده خدمات شبکه داده و مخابراتی می باشد. فعالیتهای این شرکت در زمینه مشاوره، طراحی، نصب، ارتقاء آموزش و پشتیبانی شبکه های مخابراتی و کامپیوتری محلی، شهری و گسترده می باشد.
طی یک دهه فعالیت در حوزه مشاوره، طراحی و نصب، آموزش و پشتیبانی شبکه‌های رایانه‌ای و مخابراتی محلی، شهری و گسترده، به همت و تلاش متخصصین خود توانسته است با ارائه خدمات نوین و بروزسازی سیاست‌های بازاریابی در چارچوب استراتژی کلان شرکت با جلب اطمینان مشتریان و شرکای تجاری پله های ترقی را با رویکرد مشتری محوری، تحقیق و توسعه و نوآوری یکی پس از دیگری طی نماید.
شرکت گسترش ارتباطات نو خاورمیانه اولین عرضه کننده تجهیزات NGN در صنعت مخابرات کشور و سیستمهای WLL با تکیه بر سرمایه علمی متخصصین مجرب و کارآزموده خود توانسته است با بهره گیری از تازه ترین تکنولوژی های مطرح سالها در زمینه مشاوره ، طراحی، نصب، تست و راه اندازی بزرگترین، جدیدترین و پیشرفته ترین مراکز داده فعالیت داشته است. همچنین در زمینه طراحی و نظارت مراکز داده بر اساس استانداردهای مرتبط پروژه های متعددی را به انجام رسانیده است.
شرکت گسترش ارتباطات نو خاورمیانه در راستای تامین تجهیزات اصل با انتخاب برند معتبر Siemon در حوزه زیرساخت فیزیکی مراکز داده اقدام نموده است که این شرکت آمریکایی با بیش از 100 سال قدمت تولید و ثبت بیش از 400 الگوی استاندارد تولید شده در جهان پیشرو تولید کنندگان کالاهای غیرفعال جهان می باشد.  

اهداف شرکت


شرکت گسترش ارتباطات نو خاورمیانه در سالهای اخیر، همزمان با رشد روزافزون در صنعت فناوری اطلاعات و نیاز به حفظ استانداردهای بین‌المللی و در نظر گرفتن مفاهیم افزونگی، قابلیت گسترش و امنیت اطلاعات، به تقویت کادر فنی خود پرداخته و با مشارکت متخصصین در این حوزه همواره در طراحی و ارائه راهکارهای اجرای با در نظر گرفتن اهمیت صرفه جویی در هزینه‌ها و سهولت درک، آموزش،عیب یابی، کنترل و رشد و لحاظ نمودن جداول مقایسه ای کیفیت و کمیت، نسبت به ارائه راهکارهای مقرون به صرفه (Cost Effective) با بهره گیری از الگوهایی همچون NIST و Zachman و C4ISR اقدام نموده است.
با توجه به توضیحات فوق اهداف کلی شرکت به شرح ذیل می باشد:
1- ارتقاء سطح کیفی و کمی سیستمهای ارتباطی با بهره گیری از تکنولوژی
2- مشاوره و نظارت پروژه های مرکز داده بر اساس استانداردهای بین‌المللی.
3- ارائه خدمات گسترده پیش و پس از فروش به مشتریان.
4- در دسترس قرار دادن خدمات این شرکت با بهره گیری از نمایندگان فعال فنی و فروش در کلیه استان‌ها.
5- ایجاد روابط مستمر و جذب اطمینان مشتریان خود از طریق ارائه مشاوره و خدمات پس از فروش
6- ارتقاء سطح اطلاعات فنی کارشناسان انفورماتیک سازمانها و شرکتها از طریق برگزاری دوره های آموزشی.
7- افزایش سهم بازار فروش کشور با اتکاء به کیفیت کالاهای تحت نمایندگی این شرکت.
9- ارتباط مستمر با مراکز علمی و تجاری خارج از کشور بمنظور انتقال دانش جدید به متخصصین داخلی
10- نوآوری بر پایه تحقیق و بررسی و استفاده از تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز دنیا.

دیدگاه شرکت


با توجه به اهمیت روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات در کلیه جوامع بشری به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل توسعه در سطوح و زمینه های مختلف نقش نیروی متخصص در برآورده ساختن این نیاز، بیش از همیشه مورد توجه قرار گرفته است. در دیدگاه شرکت گسترش ارتباطات نو خاورمیانه، کیفیت و بهره‌گیری از نیروهای متخصص و استانداردهای بین‌المللی در اجرای پروژه‌های محوله به عنوان جایگزین مناسبی برای کمیت و میزان سودآوری پروژه‌های مربوطه انتخاب شده است.سیاستهای این شرکت در راستای رسیدن به اهداف اقتصادی خود بر پایه کسب حد نصاب استانداردها در اجرای پروژه‌ها و جلب رضایت کامل مشتریان استوار می باشد. همچنین بمنظور استفاده از حداکثر توان کارمندان جهت سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان، این شرکت از هیچ اقدامی در انتخاب کارشناسان لایق و آگاه و ایجاد محیط مناسب کاری برای ایشان دریغ نمی نماید.

ساختار سازمانی شرکت


شرکت گسترش ارتباطات نو خاورمیانه با ساختار مدیریتی متمرکز دارای هفت بخش بازرگانی، فنی، اداری، مالی، انبار، روابط عمومی و مدیریت می باشد که هر یک با شعار مشتری مداری، نقش اساسی در توسعه اقتصادی ، اجتماعی شرکت داشته و ارتباط مستمر آنها با مشتریان در راستای طرح تکریم مشتریان و تضمین حقوق آنها بدیهی و انکارناپذیر است.

از دلایلی که مشتریان ما به ما اعتماد می کنند می توان به این موارد اشاره کرد :

تنوع محصولات و خدمات
خدمات بر اساس استانداردهاي روز دنيا
استفاده از تجهيزات با کیفیت
کسب گواهينامه‌هاي رسمي برترين استانداردهاي بين المللي
استفاده از تکنولوژي برتر و ارائه خدمات گارانتي کيفيت