امنیت دیتاسنتر,اتاق سرور,مرکزداده


مراكز داده و دیتا سنترها  به علت آن كه حجم بسيار بزرگي از اطلاعات را در خود نگهداري مي كنند، مي توانند مورد تهديدهاي جدي نيز از سوي نفوذگران حرفه اي قرار بگيرند. بنابراين، اتخاذ تدابير امنيتي در آن ها جهت حفاظت از اطلاعات و نظارت روی کارکنان، امري ضروري به شمار مي رود. به دليل اهميت مراكز داده، امروزه استانداردهاي بين المللي نيز در اين خصوص وجود دارند كه مراكز داده دارد برخي از مهم ترين تدابير امنيتي مهم در دیتاسنتر ها که باید لحاظ شوند .

امنیت  اطلاعات شخصی و کسب کار به کمک انتی ویروس ها


کسپرسکی یک شرکت جهانی امنیت سایبری است که 20 سال فعالیت خودرا در این زمینه در سال 2017 جشن گرفت . کسپرسکی  با به کار گیری هوش صنوعی به طور مداوم به راه حل های امنیتی و خدمات برای محافظت از کسب و کار، زیرساخت های حیاتی، دولت ها و مصرف کنندگان در سراسر جهان می پردازد. هدف وکسپرسکی شامل محافظت از پایانه های پایه و تعدادی از راه حل های امنیتی تخصصی برای مبارزه با تهدیدات پیشرفته و پیشرفته دیجیتال است.در حال حاضر، بر اساس رده‌بندی وبگاه TopTenReviews، نرم‌افزار کاسپرسکی برترین ضدویروس دنیاست.

امنیت اطلاعات شخصی


باتوجه ویژگی‌های عصرامروزی که عصر اطلاعات نیز نامیده شده است مهم‌ترین سرمایه برای هر فرد و یا سازمان اطلاعات است به همین جهت در این عصر، امنیت اطلاعات جزء یکی از مهم‌ترین مسائل امروزی گشته است. اطلاعات شخصی یک سازمان و یا یک فرد همیشه در مقابل تهدید و حمله نفوذ گرها قرار دارد از این رو حفظ اطلاعات شخصی یک  عمر ضروری به حساب می اید.

راه کار های دیتاسنتر


امروزه با توجه به افزایش چشم گیر داده ها و به وسط گشیده شدن مبحث های مدیریت داده و اطلاعات  نسل اینده موج عظیمی عظیمی از محاسبات را به سمت ما سوق میدهد .امروزه حجم زیادی از اطلاعات بر پایه تراشه های کم مصرف مانند پردازنده های ARM میباشد .

hyperscale- تک دیتا